Register for a visit
Privatumo politika EN

PRIVATUMO POLITIKA

Gerbiame ir saugome kiekvieno svetainės lankytojo privatumą ir įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti Jūsų pateiktus duomenis.  

 

Bendrosios nuostatos

Ši privatumo politika reglamentuoja  UAB „Opera-klausos sprendimai“ ir  Kliento (toliau – Jūs) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

Jūsų asmens duomenų valdytoja yra UAB „Opera-klausos sprendimai“, įsikūrusi Konarskio 2-95, Vilniuje, tel. 8 5 2507333 el. p. info@operalt.lt

Ši politika taikoma informacijai, kurią mes renkame apie:

 • mūsų interneto svetainės lankytojus;
 • esamus ar potencialius klientus, besikreipiančius dėl klausos reabilitacijos paslaugų šiais ar panašiais būdais: vietoje (atvykus į klausos centrus), telefonu, el. paštu ar per pildomas formas mūsų interneto svetainėje.

Informacija, kurią UAB „Opera-klausos sprendimai“  kaupia apie Jus:

 • Asmens tapatybės duomenys: vardas, pavardė, gimimo data, asmens kodas;
 • Kontaktiniai duomenys: adresas, pašto kodas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas;
 • Duomenys, kurie generuojami naudojantis elektroninių ryšių priemonėmis: duomenys, gauti pagal teismų, teisėsaugos institucijų, notarų, antstolių, advokatų, mokesčių administratoriaus paklausimus apie pajamas, finansinius įsipareigojimus, turimą nuosavybę, nepadengtus įsiskolinimus;
 • Duomenys, kurie generuojami naudojantis elektroninių ryšių priemonėmis, tokie kaip elektroniniu paštu ir interneto svetainėje pateikti duomenys, srauto duomenys – interneto vartotojo sujungimo metu naudotas IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui / paslaugoms pasiekti, parametrai; prisijungimo informacija – Jūsų užklausų terminai, kuriuos įvedate operalt.lt interneto svetainėje, sesijos naudojimo trukmė ir laikas, taip pat bet kokia informacija, saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme Jūsų įrenginyje.

Kaip naudojame pateiktą informaciją apie Jus:

 • Asmens tapatybės nustatymui ir patikrinimui;
 • Sutartinių įsipareigojimų vykdymui;
 • Bendravimui - tam, kad galėtume teikti prašytas paslaugas ir atsakyti į Jūsų paklausimus;
 • Konsultacijų teikimui ir Jūsų poreikių įvertinimui;
 • Apibendrintą informaciją ir statistiką taip pat galime naudoti interneto svetainės naudojimo stebėsenai, kad galėtume geriau tobulinti savo svetainę ir paslaugas. Tokią apibendrintą informaciją galime pateikti ir trečiosioms šalims. Šioje statistikoje nebus informacijos, kurią panaudojant būtų galima Jus atpažinti;
 • Tiesioginės rinkodaros tikslais. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti gauti mūsų siunčiamus tiesioginės rinkodaros pranešimus informuodami apie savo apsisprendimą 1.2 punkte nurodytais kontaktais.

Įsipareigojame neperduoti Jūsų asmens duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • jei yra Jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui;
 • Valstybinėms institucijoms:
  • - Valstybinei ligonių kasai, tvarkant asmeniui paskirtos ortopedinės priemonės (klausos aparato)  išdavimo/įsigijimo dokumentus;
  • - teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką;
 • mūsų paslaugų teikėjams (IT sistemų priežiūros bendrovėms, buhalterines paslaugas teikiančioms bendrovėms).

Kaip saugome Jūsų informaciją
Dedame visas protingas pastangas Jūsų asmeninei informacijai apsaugoti. Tačiau turėtumėte žinoti, kad naudojimasis internetu nėra visiškai saugus ir todėl negalime garantuoti jokios asmeninės informacijos, kuri Jums ar Jūsų perduodama internetu, saugumo ar vientisumo.

Jūsų sutikimas
Pateikdami savo asmeninę informaciją, Jūs sutinkate su tos informacijos naudojimu, kaip numatyta šioje politikoje.

Į kitas interneto svetaines vedantys saitai
Mūsų interneto svetainėje yra saitų, vedančių į kitas interneto svetaines. Ši Privatumo politika taikoma tik šiai svetainei, todėl saitais einant į kitas svetaines reikėtų perskaityti jų privatumo politikas.

Šioms privatumo politikos nuostatoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi dėl šių privatumo nuostatų kilę ginčai bus sprendžiami derybomis, o joms nepavykus - Lietuvos Respublikos teismuose.

You will get more detailed information during Your visit at our hearing specialist.
Please address the closest hearing center
Represent:
© 2018 Opera klausos sprendimai. All rights reserved.
Tamed by - Webas.lt