Registracija vizitui
Otoplastikų laboratorija
Įausinių klausos aparatų ir individualių ausies įdėklų gamyba
Nuosavoje laboratorijoje esame patys atsakingi už aukštos kokybės produkcijos pateikimą

Nuosava otoplastikų laboratorija

2018 m. birželio mėn. Vilniuje atidarėme nuosavą otoplastikų laboratoriją. Nuo šiol patys gaminame įausinius klausos aparatus,  individualius ausies įdėklus klausos aparatams, apsauginius klausos įdėklus  medžiotojams ar muzikantams, lakūnams, individualius ausies įdėklus, apsaugančius nuo vandens.
Įdėklas – tai individualus gaminys, jungiantis klausos aparato garso išėjimo kanalą su išorines ausies landa. Šiuos įdėklus rekomenduojama daryti, nes jie gaminami pagal ausies atspaudą ir visiškai atitinka anatominę žmogaus ausies landos formą. Įdėklas padeda geriau perduoti klausos aparato sustiprintą garsą tiesiai į ausies landą. Be to,  jis padeda teisingai įsidėti klausos aparatą į ausį, ir taip išvengti švilpimo.

Taip pat vietoje atliekame visus techninio aptarnavimo darbus:  klausos aparatų taisymą ir valymą. Jei reikiamos detalės neturime vietoje, taisymo laikotarpiu Klientui galime pasiūlyti pakaitinį klausos aparatą.

Dirbdami nuosavoje  laboratorijoje esame patys atsakingi už aukštos kokybės produkcijos pateikimą Klientams, o svarbiausia, kad taip sutrumpiname klausos aparato atidavimo laiką į garsų pasaulį noričiam sugrįžti žmogui – mūsų Klientai gera klausa gali mėgautis greičiau.

 

Daugiau informacijos Jums suteiks OPERA klausos protezavimo specialistas konsultacijos metu.
Kreipkitės į Jums artimiausią skyrių
Atstovaujame:
© 2018 Opera klausos sprendimai. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt