Registracija vizitui
3D skaitmeninio modeliavimo otoplastikų laboratorija
Įausinių klausos aparatų, individualių ausies įdėklų bei apsauginių klausos priemonių gamyba
Naujausios 3D otoplastikų gamybos technologijos klausos reabilitacijai ir prevencijai

3D skaitmeninio modeliavimo otoplastikų laboratorija

Siekdama savo Klientams užtikrinti aukščiausio lygio klausos reabilitacijos paslaugas UAB „OPERA-klausos sprendimai“ pirmoji Lietuvoje ir Baltijos šalyse atidarė 3D skaitmeninio modeliavimo otoplastikų laboratoriją. Naujausios pažangios technologijos pagalba spausdiname aukštos kokybės priemones klausos reabiliacijai ir prevencijai:

  • klausos aparatų įdėklus,
  • įausinius klausos aparatus,
  • apsaugines klausos priemones. 

Turėdami ilgalaikę manualinės otoplastikų gamybos patirtį, mūsų specialistai kelis mėnesius gilino žinias darbui su naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis mokydamiesi iš Šveicarijos, Vokietijos ir Latvijos partnerių. Laboratorijoje naudojame tik specialias klausos reabilitacijai dedikuotas sertifikuotas medžiagas ir antibakterinius lakus, biologiškai tinkamus sąlyčiui su žmogaus oda.

3D laboratorijoje spausdinamų klausai skirtų gaminių privalumai:

  • Tikslumas. Skaitmeninių technologijų dėka yra užtikrinamas itin  tikslus anatominės ausies landos formos atitikimas ir idealus pritaikymas
  • Nešiojimo komfortas. Idealus pritaikymas bei skaitmeninių apdirbimo technologijų dėka išgaunamas švelnus ir glotnus įdėklų paviršius garantuoja ausies įdėklų ar įausinių klausos aparatų patogų nešiojimą.
  • Patogumas. 3D būdu gaminamas klausos priemones lengva ir paprasta prižiūrėti ir valyti – jos tarnaus ilgiau.
  • Didelis formų pasirinkimas. Plačios technologinės galimybės leis Jums pasirinkti norimą klausos įdėklo formą bei priderinti jį Jūsų poreikiams.

Taip pat vietoje atliekame visus techninio aptarnavimo darbus:  klausos aparatų taisymą ir valymą. Jei reikiamos detalės neturime vietoje, taisymo laikotarpiu Klientui galime pasiūlyti pakaitinį klausos aparatą.

Apsauginės klausos priemonės

Labiausiai klausai kenkia nuolatinis buvimas triukšme. Nesisaugant žmogaus klausa gali ir toliau blogėti, prarandant galimybę gerai girdėti. Deja, klausos praradimo procesas yra negrįžtamas. Išeitis – individualios klausos apsaugos priemonės

Klausos  apsaugos priemonės gaminamos individualiai pagal kiekvieno žmogaus ausies landos formą ir pritaikomos kiekvienam žmogui asmeniškai. Kiekvienu atveju parinksime Jums tinkamą filtrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, profesiją ir garso lygį Jūsų darbo vietoje.

Klausos apsauga:

Pramonės darbuotojams. Klausos apsauginės priemonės dirbantiems nuolatiniame ar besikartojančiame triukšme (įrangos garsai ir tt, viršyjantys 80 dB). Klausos apsauga slopina triukšmą, bet išlaiko galimybę išgirsti signalizaciją ar pavojaus signalą.

Muzikantams ir DJ‘ams. Specialių filtrų dėka garsai bus slopinami, tačiau girdėsite grojančią muziką ar instrumentus neprarasdami kokybiško garso perteikimo. Net ir su klausos priemonėmis galėsite susikalbėti bei girdėti grojamą muziką. Filtrai garso slopinimui  parenkami atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius.

Miegui. Puikiai tiks norintiems kokybiškai išsimiegoti. Šios klausos apsaugos priemonės slopina pašalinius garsus - gatvės triukšmą, partnerio knarkimą, lėktuvo ūžesį. Tačiau girdėsite žadintuvą ar pavojaus signalą.

Medžiotojams ir šauliams. Mėgstantiems medžioklę ar šaudymo sportą rekomenduojame specialias klausos priemones, kurios apsaugos ausis nuo staigių šūvių garsų neprarandant galimybės sekti įvykių eigą, susikalbėti su kolegomis ar girdėti šunų lojimą.

Lakūnams ir skrydžio palydovams. Nuolatinis triukšmas (lėktuvo ūžimas) kenkia Jūsų klausai. Specialios klausos apsaugos priemonės slopina žemų dažnių garsus, tačiau tai neapriboja galimybių bendrauti su keleiviais ar įgulos nariais. 

Motociklininkams. Važiuojant moto priemonėmis galima pažeisti klausą dėl transporto priemonės ir vėjo keliamo triukšmo. Klausos apsauga slopina triukšmą, bet išlaiko galimybę girdėti aplinkos garsus.

Dirbdami nuosavoje  laboratorijoje esame patys atsakingi už aukštos kokybės produkcijos pateikimą Klientams, o svarbiausia, kad taip sutrumpiname klausos aparato atidavimo laiką į garsų pasaulį norinčiam sugrįžti žmogui – mūsų Klientai gera klausa gali mėgautis greičiau.

 

Daugiau informacijos Jums suteiks OPERA klausos protezavimo specialistas konsultacijos metu.
Kreipkitės į Jums artimiausią skyrių
Atstovaujame:
© 2018 Opera klausos sprendimai. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt