Registracija vizitui
Klausos apsaugos priemonės – geriausia apsauga nuo triukšmo

Triukšmo pavojai

Kiekvienais metais vis daugiau žmonių susiduria su klausos problemomis. Šiandien visame pasaulyje minima Tarptautinė kovos su triukšmu diena.  Labiausiai klausai kenkia nuolatinis buvimas triukšme. Klausa silpsta pamažu ir dažnai to net nepastebint. Daugeliu atveju pradinis triukšmo sukelto sutrikusios klausos simptomas – „pradingę“ aukšto dažnio garsai. Nesisaugant žmogaus klausa gali ir toliau blogėti, prandant galimybę girdėti ir žemesnio dažnio garsus. Deja, klausos praradimo procesas yra negrįžtamas.

Kaip apsaugoti savo klausą?

Nuo žalingo triukšmo poveikio savo klausą galite sąmoningai apsisaugoti patys: atsitraukite nuo triukšmo šaltinio, venkite lankytis triukšmingose vietose (sporto renginiuose ar koncertuose), tyliau klausykitės media kanalų (ypač per ausinukus). Labai svarbu suprasti, kad kiekvienoje aplinkoje garso lygis gali būti skirtingas, todėl pateiktoje diagramoje aiškiai matoma, kokiais atvejais reikėtų susimąstyti dėl savo klausos apsaugos.

Išeitis – individualios klausos apsaugos priemonės

Jei buvimas triukšme yra neišvengiamas, būtina pasirūpinti klausos apsaugos priemonėmis. OPERA laboratorijoje gaminame klausos apsauginius įdėklus naudodami Vokietijos gamintojo egger medžiagas. Klausos apsaugą pritaikome pagal kiekvieno Kliento individualius poreikius užtikrinant maksimalų komfortą, lengvą daugkartinį naudojimą ir, svarbiausia, garantuojant gerą apsaugą nuo triukšmo.

Klausos  apsaugos priemonės gaminamos individualiai pagal kiekvieno žmogaus ausies landos formą ir pritaikomos kiekvienam žmogui asmeniškai. Kiekvienu atveju parinksime Jums tinkamą filtrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, profesiją ir garso lygį Jūsų darbo vietoje.

Pramonės darbuotojams. Klausos apsauginės priemonės dirbantiems nuolatiniame ar besikartojančiame triukšme (įrangos garsai ir tt, viršyjantys 80 dB). Klausos apsauga slopina triukšmą, bet išlaiko galimybę išgirsti signalizaciją ar pavojaus signalą.

Muzikantams ir DJ‘ams. Specialių filtrų dėka garsai bus slopinami, tačiau girdėsite grojančią muziką ar instrumentus neprarasdami kokybiško garso perteikimo. Net ir su klausos priemonėmis galėsite susikalbėti bei girdėti grojamą muziką. Filtrai garso slopinimui  parenkami atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius.

Miegui. Puikiai tiks norintiems kokybiškai išsimiegoti. Šios klausos apsaugos priemonės slopina pašalinius garsus - gatvės triukšmą, partnerio knarkimą, lėktuvo ūžesį. Tačiau girdėsite žadintuvą ar pavojaus signalą.

Medžiotojams ir šauliams. Mėgstantiems medžioklę ar šaudymo sportą rekomenduojame specialias klausos priemones, kurios apsaugos ausis nuo staigių šūvių garsų neprarandant galimybės sekti įvykių eigą, susikalbėti su kolegomis ar girdėti šunų lojimą.

Lakūnams ir skrydžio palydovams. Nuolatinis triukšmas (lėktuvo ūžimas) kenkia Jūsų klausai. Specialios klausos apsaugos priemonės slopina žemų dažnių garsus, tačiau tai neapriboja galimybių bendrauti su keleiviais ar įgulos nariais. 

Daugiau informacijos Jums suteiks OPERA klausos protezavimo specialistas konsultacijos metu.
Kreipkitės į Jums artimiausią skyrių
Atstovaujame:
© 2018 Opera klausos sprendimai. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt