Registracija vizitui
Kovas – geros klausos mėnuo!

Klausa – vienas esminių žmogaus pojūčių, tad jai sutrikus, kenčia net tik pats žmogus, bet ir jo artimieji. Šiandien, kovo 3-iąją, minime Pasaulinę klausos dieną.  Šiemet Pasaulinė Sveikatos Organizacija skatina atkreipti dėmesį į savalaikio klausos tyrimo svarbą. Vienas iš būdų užkirsti kelią klausos problemoms bei jų progresavimui – klausos sutrikimo diagnozavimas.

OPERA klausos centras jungiasi prie Pasaulinės iniciatyvos ir kviečia visą kovo mėn. pasitikrinti klausą NEMOKAMAI. 
Kviečiame registruotis tel. 8 700 33 700 arba užpildant registracijos formą čia 

Kada ir kodėl reikia pasitikrinti klausą?

Galvojama, kad kaip ir regėjimą, klausą reikia tikrintis tik tuomet, jei pradedate blogai girdėti.  Daugelis žmonių ištisus metu gyvena su pablogėjusia klausa, dažnai net nesuvokdami, kad blogai girdi tam tikrus garsus ar žodžius. Siekiant laiku pastebėti klausos praradimą, visiems žmonėms rekomenduojama klausą pasitikrinti reguliariai. O tiems, kurie yra padidintoje rizikos grupėje, t.y. vyresniems nei 60 metų, dirbantiems triukšmingoje aplinkoje ar tiems, kurie ilgą laiką klausosi muzikos ar dažnai serga ausų ligomis – bent kartą metuose.

Reguliariai atliekamo klausos tyrimo privalumai:

  • Gyvenimo kokybė. Gera klausa grąžins Jums pasitikėjimą savimi ir norą sugrįžti i pokalbius. Blogai girdintis žmogus vengia susibūrimų ir bendravimo, nes triukšmingose aplikose jam ypač sunku girdėti ir suvokti, apie ką kalbama.
  • Laiku pradėta klausos reabilitacija. Net nežymaus klausos sutrikimo diagnozavimas iš tikrųjų gali būti labai veiksmingas, nes tai leidžia išvengti klausos sutrikimo progresavimo. Opera klausos centre turime daug įvairių tipų ir stilių klausos aparatų, skirtų visiems klausos sutrikimo tipams. Klausos aparatus parinksime pagal Jūsų gyvenimo būdą ir galimybes, o klausos aparatus galėsite išbandyti savo namuose net 2 savaites nemokamai prieš įsigyjant.
  • Užkirsite kelią ligos progresavimui. Kai klausos sutrikimui leidžiama progresuoti, prarandama daug daugiau nei tik gebėjimas girdėti. Žmonės tampa prislėgti, vengia buvimo viešose vietose ir tampa vis labiau izoliuoti.
    Be to, panašiai kaip regėjimo patikra, kasmetinis klausos tyrimas jau nešiojantiems klausos aparatus žmonėms leidžia stebėti klausos būklę. Jūsų klausos specialistas gali palyginti visas jūsų audiogramas, įvertinti pokyčius ir pasiūlyti atitinkamą klausos reabilitacijos būdą.
  • Geresnė bendra savijauta. Nuolatinis stengimasis išgirsti garsus ir suprasti pokalbį verčia labai įsitempti, o tai labai vargina ir netgi gali sukelti galvos skausmus. To galite išvengti nešiojant tinkamai parinktus klausos aparatus. Būsite laimingesni ir mažiau pavargę.
  • Saugumas. Klausos reabilitacija taip pat siejama su pagyvenusių žmonių sužalojimų pamažėjimu, nes jie sutrikus klausia žmonės blogiau girdi automobilius, priešgaisrinę signalizaciją ir kitus pavojų signalizuojančius garsus.

 

Savalaikė klausos reabilitacija ir tinkamai parinktos klausos gerinimo priemonės gali grąžinti gyvenimo kokybę, bendravimo laisvę ir pasitikėjimą savimi.

 

JŪSŲ GERA KLAUSA – MŪSŲ RŪPESTIS!

 

 

Daugiau informacijos Jums suteiks OPERA klausos protezavimo specialistas konsultacijos metu.
Kreipkitės į Jums artimiausią skyrių
Atstovaujame:
© 2018 Opera klausos sprendimai. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt